Kontakt
O nas
Jesteśmy akademią językową online, która podążając z duchem czasu pragnie wyjść na przeciw oczekiwaniom osób nowoczesnych, zapracowanych oraz tym, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły. System, jaki oferuje nasza szkoła, to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą sie uczyć same lub ze znajomymi w małej grupie bądź też często wyjeżdzają w delegacje i nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach w szkole stacjonarnej.

Dzięki komunikatorom internetowym takim jak Skype możecie Państwo uczyć się z dowolnego miejsca w Polsce, Europie i na całym świecie, a jedynym ograniczeniem jest dostęp do szerokopasmowego internetu. W ten sposób żadna lekcja nie przepadnie. W naszej szkole online nie wyznaczamy sztywnych terminów zajęć, to uczeń wybiera dogodną dla niego porę dnia na naukę. Ponadto każdy słuchacz ma prawo przełożyć lekcję i odrobić ją w ciągu następnego miesiąca.

Jeżeli jednak nie przekonuje Państwa system nauczania jęyzków przez internet, możecie zamówić dojazd nauczyciela dowolnego języka do domu lub do biura. Zapewniamy dojazd do ucznia w granicach większości miast, wielu miejscowościach oraz wsiach na Mazowszu(listę wszystkich miejscowości znajdą Państwo na dole tej strony).

Z nami mogą być Państwo pewni, że są w rękach specjalistów. Każdy z lektorów posiada wykształcenie wyższe kierunkowe. Są to wyłącznie absolwenci filologii, lingwistyki stosowanej, amerykanistyki, nauczycielskich kolegiów językowych z przygotowaniem metodycznym. Szczycą się również wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oraz sukcesami zawodowymi. Nie tylko biegle władają danym językiem, ale potrafią też skutecznie przekazać swoją wiedzę kursantom. Dzięki wieloetapowemu procesowi rekrutacji naszych nauczycieli oraz dodatkowym szkoleniom z zakresu metodyki i e-learningu, możemy zagwarantować, że nasza szkoła współpracuje tylko z najlepszymi lektorami.

Szczególnie ważne dla nas jest by zajęcia odbywały się w miłej, przyjaznej atmosferze. Nasi lektorzy doskonale wiedzą jak zmobilizować ucznia do efektywnej nauki i jednocześnie pokazać, że uczenie się języków obcych jest przyjemnością i dobrą zabawą . Dlatego też w naszej akademii nie ma sztywnych planów zajęć. Program nauczania jest dostosowany indywidualnie do każdego słuchacza, z uwzględnieniem jego wieku, poziomu znajomości języka, zainteresowań, wykonywanej pracy oraz potrzeb. Jeżeli kursant ma problemy z jakimś zagadnieniem gramatycznym lub chce poszerzyć słownictwo z danego tematu, nasi lektorzy właśnie na to będą kładli nacisk podczas zajęć i przygotują lekcję pod tym kątem.

Oto lista miejscowości, do których dojeżdżają nasi lektorzy: Warszawa (Ursynów, Wilanów, Mokotów, Ochota, Żoliborz, Praga-Południe, Praga-Północ, Bielany, Tarchomin, Targówek, Ursus, Białołęka, Wesoła, Wawer), Dziekanów, Sadowa, Sieraków, Babice Nowe, Wojcieszyn, Macierzysz, Bronisze, Ożarów, Mazowiecki, Ołtarzew, Duchnice, Domaniew, Moszna Wieś, Koszajec, Parzniew, Krosna Wieś, Biskupice, Płochocin, Czubin, Święcice, Żukówka, Radonice, Tłuste, Natolin, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Owczarnia, Odrano-Wola, Kady, Opypy, Żółwin, Podkowa Leśna, Kałęczyn, Adamowizna, Kozerki, Kozery, Jaktorów, Żyrardów, Sochaczew, Międzyborów, Makówka, Radonie, Książeniece, Radonie, Urzut, Książenice, Radziejowice, Kuklówka Zarzeczna, Żabia Wola, Siestrzeń, Rozalin, Młochów, Stara Wieś, Nadarzyn, Rusiec, Młochów, Wólka Kosowska, Kosów, Walendów, Łazy, Sękocin Stary, Sękocin Nowy, Wolica, Janki, Magdalenka, Mroków, Lesznowola, Nowa Wola, Nowa Iwiczna, Stara Iwiczna, Mysiadło, Piaseczno, Zgorzała, Zamienie, Dawidy, Jaworowa, Falenty Nowe, Raszyn, Falenty, Puchały, Józefosław, Konstancin-Jeziorna, Obory, Bielawa, Żabieniec, Pęcice, Pruszków, Piastów, Michałowice, Opacz-Kolonia, Komorów, Brwinów, Granica, Nowa Wieś, Kanie, Otrębusy.

Zapraszamy,

Zespół Virtua Lingua

Języki przez Skype lub u Klienta