Kontakt
O nas
Jesteśmy akademią językową online, która podążając z duchem czasu pragnie wyjść na przeciw oczekiwaniom osób nowoczesnych, zapracowanych oraz tym, którzy nie chcą tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły. System, jaki oferuje nasza szkoła, to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą sie uczyć same lub ze znajomymi w małej grupie bądź też często wyjeżdzają w delegacje i nie mogą regularnie uczestniczyć w zajęciach w szkole stacjonarnej.

Dzięki komunikatorom internetowym takim jak Skype możecie Państwo uczyć się z dowolnego miejsca w Polsce, Europie i na całym świecie, a jedynym ograniczeniem jest dostęp do szerokopasmowego internetu. W ten sposób żadna lekcja nie przepadnie. W naszej szkole online nie wyznaczamy sztywnych terminów zajęć, to uczeń wybiera dogodną dla niego porę dnia na naukę. Ponadto każdy słuchacz ma prawo przełożyć lekcję i odrobić ją w ciągu następnego miesiąca.Z nami mogą być Państwo pewni, że są w rękach specjalistów. Każdy z lektorów posiada wykształcenie wyższe kierunkowe. Są to wyłącznie absolwenci filologii, lingwistyki stosowanej, amerykanistyki, nauczycielskich kolegiów językowych z przygotowaniem metodycznym. Szczycą się również wieloletnim udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oraz sukcesami zawodowymi. Nie tylko biegle władają danym językiem, ale potrafią też skutecznie przekazać swoją wiedzę kursantom. Dzięki wieloetapowemu procesowi rekrutacji naszych nauczycieli oraz dodatkowym szkoleniom z zakresu metodyki i e-learningu, możemy zagwarantować, że nasza szkoła współpracuje tylko z najlepszymi lektorami.

Szczególnie ważne dla nas jest by zajęcia odbywały się w miłej, przyjaznej atmosferze. Nasi lektorzy doskonale wiedzą jak zmobilizować ucznia do efektywnej nauki i jednocześnie pokazać, że uczenie się języków obcych jest przyjemnością i dobrą zabawą . Dlatego też w naszej akademii nie ma sztywnych planów zajęć. Program nauczania jest dostosowany indywidualnie do każdego słuchacza, z uwzględnieniem jego wieku, poziomu znajomości języka, zainteresowań, wykonywanej pracy oraz potrzeb. Jeżeli kursant ma problemy z jakimś zagadnieniem gramatycznym lub chce poszerzyć słownictwo z danego tematu, nasi lektorzy właśnie na to będą kładli nacisk podczas zajęć i przygotują lekcję pod tym kątem.


Zapraszamy,

Zespół Virtua Lingua

Języki przez Skype