Kontakt
Kursy
Kurs CLASSIC

Kurs CLASSIC przeznaczony jest dla osób, które ufają sprawdzonym, tradycyjnym metodom nauki języków. Program kursu jest specjalnie tworzony dla każdego ucznia z osobna biorąc pod uwagę jego stopień znajomości języka, wiek, zainteresowania i czas, który słuchacz może przeznaczyć na naukę. Zajęcia obejmują wszystkie aspekty rozwoju językowego: czytanie, mówienie, słuchanie oraz pisanie. Dzięki kursowi CLASSIC będą mogli Państwo doskonalić swoja wiedzę w przyjemny, łatwy i przede wszystkim skuteczny sposób albo rozpocznąć naukę od podstaw. Do Państwa umiejętności i potrzeb dobrany zostanie zestaw najlepszych możliwych podręczników, sprawdzonych przez naszych nauczycieli i metodyków. A raz w miesiącu otrzymywać będą Państwo dodatkowe zestawy ćwiczeń aby usystematyzować zdobytą wiedzę i powtórzyć dogłębnie cały materiał. (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Classic - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs METODĄ DIRECT

Metoda Direct została stworzona specjalnie dla osób, którym zależy przede wszystkim na tym by w jak najszybszym czasie zacząć mówić po angielsku, bądź dla tych którym nie odpowiadają standardowe metody: wielogodzinne odrabianie prac domowych, pisanie wypracowań i robienie monotonnych ćwiczeń gramatycznych. Na tym kursie już podczas pierwszych zajęć słuchacz komunikuje się w obcym języku bez użycia języka polskiego. Naukę zaczynamy od opanowania angielskich nazw rzeczy, które otaczają nas na co dzień . W czasie jednych zajęć uczeń odpowiada na blisko 100 pytań zadawanych przez lektora. Odpowiadając na te pytania student zapoznaje się i utrwala nowe słownictwo oraz stopniowo poznaje tajniki angielskiej gramatyki. Dzięki metodzie Direct nauczą się Państwo języka jedynie za sprawą dialogu z nauczycielem bez obowiązkowej dodatkowej pracy domowej. (sprawdź aktualne promocje)

Metoda Direct - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski i chiński.Kurs BUSINESS

Kurs BUSINESS został opracowany z myślą o ludziach którzy cenią sukces ponad wszystko. My wiemy jak bardzo liczy się każda minuta i robimy wszystko by uszanować czas naszych słuchaczy. Dzięki kursowi BUSINESS w mgnieniu oka poznacie Państwo tajniki języka biznesowego z elementami zagadnień związanych z ekonomią, prawem, bankowością, marketingiem i zarządzaniem, tak aby współpraca z zagranicznymi partnerami i kontrahentami układała się po Państwa myśli a przygotowanie prezentacji w obcym języku nie przysparzało stresów i problemów.

Równocześnie zdajemy sobie sprawę, iż znajomość języka obcego w biurze potrzebna jest głównie do rozmów telefonicznych oraz do prowadzenia korespondencji elektronicznej. U nas obie te formy komunikacji ćwiczone są najczęściej ponieważ wszystkie rozmowy toczą się za pomocą komunikatorów internetowych, co bardzo przypomina rozmowę telefoniczną. Ponadto wszyscy nasi uczniowie są pod stałą opieką osobistego tutora, który raz w tygodniu zleca napisanie e-maila na podany wcześniej temat, a raz na miesiąc będzie przesyłał różnorodne ćwiczenia systematyzujące i sprawdzające znajomość słownictwa oraz umiejętność użycia go w odpowiednim kontekście. (sprawdź aktualne promocje)

Z nami droga do sukcesu jest prosta i przyjemna!

Kurs Business - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs SENIOR

Bycie seniorem nie musi oznaczać utraconych szans na naukę języków obcych. Mimo iż najlepszym wiekiem do zapoznawania się z obcą mową jest okres młodzieńczy, my wierzymy że odpowiednie podejście do kursanta, wyjątkowy program nauczania, cierpliwość oraz jasno i prosto przedstawione zagadnienia lingwistyczne są kluczem do sukcesu. Dzięki zajęciom indywidualnym narzucone zostanie tempo dostosowane wyłącznie do słuchacza.

Żeby dodatkowo zachęcić seniorów do nauki oferujemy wszystkim studentom, którzy ukończyli 60 rok życia, 5% zniżki na nasze kursy. Zniżka ta jest bezterminowa i trwa przez cały okres kursu. (sprawdź aktualne promocje)

TYLKO TERAZ kupując dowolną ilość lekcji kursu językowego "senior" (język angielski) w akademii Virtua Lingua otrzymacie Państwo wyjątkowy rabat 40% na Kije Nordic Walking marki Hillsdale w sklepie sportowym PRESTIGE SPORT

Kurs Senior - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs DLA WYJEŻDZAJĄCYCH


Jeśli w niedługim czasie planują Państwo wyjazd zagranice do pracy lub zamierzają Państwo zwiedzać odległe kraje, lecz nadal czują się niepewnie ze swoją znajomością języka obcego, ten kurs jest właśnie dla Państwa.

Przygotowaliśmy go biorąc pod uwagę większość prawdopodobnych sytuacji, które można napotkać podejmując nową pracę zagranicą czy podróżując różnymi środkami transportu po najdalszych krańcach świata. Na tym kursie koncentrujemy się przede wszystkim na umiejętności komunikowania się: opanowanie niezbędnego słownictwa oraz odpowiednich zwrotów dla danej sytuacji będzie dla Państwa kluczowe. Dlatego też podczas naszych konwersacji znajdą się Państwo np. na dworcu kolejowym w Londynie kupując bilet w jedną stronę do ciotki w Amsterdamie lub wystąpią w roli kelnera w Rzymie, który musi uporać się z bardzo wymagającym włoskim klientem albo będzie trzeba zgłosić zagubiony bagaż na lotnisku w Paryżu. Dodatkowo aby poćwiczyć pisownię, nasz lektor będzie zlecał Państwu jako pracę domową napisanie do dwóch e-maili tygodniowo na przeróżne tematy. (sprawdź aktualne promocje)

Dzięki temu kursowi wyjazd zagranice będzie już tylko czystą przyjemnością!

Kurs Dla Wyjeżdżających - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs DLA DZIECI (11-12 lat)

W przypadku dzieci w tym wieku najważniejsze jest by zainteresować je nauką języków obcych oraz by mogły lepiej poznać otaczający ich świat. Jeśli dla dorastającego dziecka nauka staje się przygodą, przyswaja ono obcy język naturalnie, bez trudności. Według nas nauka młodszej młodzieży musi opierać się na zabawie i rozrywce, dlatego też na tym kursie korzystamy z różnego rodzaju ćwiczeń interaktywnych, gier, quizów, które są bardzo łatwe w obsłudze a zarazem są rozwijające intelektualnie. Zabawne gry językowe odpowiadają ściśle założeniom dydaktycznym kursu i służą utrwalaniu zagadnień językowych. Korzystamy wyłącznie z programów multimedialnych zalecanych przez Ministra Edukacji Narodowej. Opracowany przez naszych metodyków kurs dla dzieci kształci wszystkie umiejętności językowe i jest dostosowany do możliwości percepcyjnych uczniów w tym wieku. Ponadto sama tematyka lekcji dostarcza małemu słuchaczowi przydatnych informacji przez co zajęcia nie są nudne i monotonne. (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Dla Dzieci - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs DLA GIMNAZJALISTÓW

Kurs ten został opracowany specjalnie pod kątem egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Zadania oraz ćwiczenia rozwiązywane podczas naszych zajęć nie tylko doskonale przygotowują ucznia do stresującego egzaminu, lecz stanowią także fundament dla jego dalszego rozwoju językowego. Podczas kursu będziemy się koncentrować przede wszystkim na kształceniu umiejętności językowych ucznia, które będą oceniane w czasie egzaminu gimnazjalnego, tj.:

umiejętność odbioru tekstu słuchanego

umiejętność odbioru tekstu czytanego

umiejętność reagowania językowego

umiejętność redagowania prostych tekstów

Materiały do nauki dobieramy tak by zainteresowały słuchacza swą treścią a nasz lektor dodatkowo zmobilizuje i zachęci gimnazjalistę do samodzielnej pracy w domu i dalszego rozwijania swoich umiejętności lingwistycznych. (sprawdź aktualne promocje)

Z nami zdasz na pewno!

Kurs Dla Gimnazjalistów - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.Kurs DLA MATURZYSTÓW

Jeżeli matura tuż tuż a Ty wciąż nie do końca rozumiesz pewne zagadnienia gramatyczne lub zwyczajnie chciałbyś utrwalić swoją wiedzę by pewniej czuć się na egzaminie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Odpowiedni dobór podręcznika i ćwiczeń oraz dodatkowych materiałów, rozwiązywanie przykładowych egzaminów maturalnych z poprzednich lat , opracowanie tematów na egzamin ustny pod czujnym okiem naszego nauczyciela, jego zaangażowanie i wiedza zapewnią Ci sukces przy zdawaniu matury z języka obcego. (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Dla Maturzystów - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.

Kurs SPECJALISTYCZNY: MEDYCZNY

Przeznaczony jest dla pracowników służby zdrowia, zarówno dla tych pracujących w Polsce jak i osób planujących wyjazd zagranice. W czasie kursu słuchacz poznaje terminologię związaną ze wszystkimi aspektami swojej pracy m.in. wyrażenia związane ze sprzętem medycznym, narzędziami chirurgicznymi, zabiegami, przebiegiem chorób, administracją. (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Medyczny - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, chiński i francuski.
Kurs SPECJALISTYCZNY: BANKOWY

Kurs ten obejmuje znajomość terminologii związanej ze wszystkimi operacjami bankowymi, od przelewów po bardziej skomplikowane transakcje bankowe, lokaty, kredyty. Słownictwo związane z funduszami emerytalnymi oraz obrotem papierów wartościowych wraz z terminologią dotyczącą giełdy. Kurs uzupełniony jest o zagadnienia ekonomiczne i prawne powiązane z bankowością. (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Bankowy - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.

Kurs SPRINT

Jeśli nie lubią Państwo przebierać w środkach i interesuje Państwa przede wszystkim efekt w jak najkrótszym czasie, proponujemy kurs SPRINT. By zoptymalizować tempo nauki zajęcia te są wyłącznie indywidualne, a nasz lektor korzysta między innymi z metody direct, elementów kursu classic i kursu dla osób wyjeżdżających zagranicę a 1/3 tego typu kursu stanowią konwersacje z nauczycielem mające na celu utrwalenie dopiero co poznanego słownictwa i struktur gramatycznych. Lekcje odbywają się codziennie i trwają od 2 do 6 godzin od poniedziałku do soboty. (sprawdź aktualne promocje)

Do biegu... gotowi... START!!!!

Kurs Sprint - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.KONWERSACJE

Kurs przeznaczony dla osób, które są co najmniej na poziomie B1 (średnio zaawansowanym) i pragną przede wszystkim poćwiczyć umiejętności komunikacyjne w danym języku obcym. Zajęcia odbywają się do wyboru: z lektorem polskim lub obcojęzycznym (native speaker). (sprawdź aktualne promocje)

Kurs Konwersacje - Dostępne języki przez skype i u klienta to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, chiński i rosyjski.