Kontakt


Promocje

Zobacz ile oszczędzisz.

DEMO

Zobacz przykładową lekcję.

Nasi lektorzy

Współpracujemy tylko z profesjonalistami.

Rekomendacje

Polecają nas.

Opinie

Zdaniem uczniów.

Facebook.com

Zobacz profil.

Praca

Dołącz do nas.
Nasi lektorzy
AGATA TRACZ (lektorka języka rosyjskiego oraz angielskiego)

Cześć, Nazywam się Agata, w Akademii Językowej Virtua Lingua jestem Lektorką języka rosyjskiego oraz angielskiego, przy czym ten pierwszy język jest mi szczególnie bliski. Języki obce zawsze były moją pasją, a samo nauczanie daje mi dużo radości i sprawia ogromną satysfakcję. Cieszy mnie, że mogę przekazać swoją wiedzę językową moim kursantom i odkryć przed nimi tajniki języków, w których się specjalizuję. W wolnych chwilach podróżuję, fotografuję i poddaję się rytmom kubańskiej salsy - najczęściej w odwrotnej kolejności :-)


MAGDALENA MADEJ (lektorka języka włoskiego)

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, a włoski to moja pasja! Dlatego od 4 lat chcę zaszczepić ją u wszystkich uczniów: od przedszkolaka po seniora. Oprócz gramatyki i poznania nowych słówek stawiam na komunikację i kulturę Włoch. Sprzed monitora Twojego komputera zabiorę Cię do Sardynii, aby zachwycić Cię Szmaragdowym Wybrzeżem. Odwiedzimy Rzym i jego perły: FONTANNA DI TREVI, COLOSSEO. Podczas zajęć najważniejsza jest komunikacja, dlatego wspólnie znajdziemy metody nawet dla najbardziej opornego kursanta.


JOANNA NOWAK (lektorka języka chorwackiego i angielskiego)

Jestem absolwentką filologii chorwackiej i serbskiej, pilotem wycieczek i księgową w jednym. Największą moją pasją są podróże, szczególnie po Bałkanach, choć Europą Zachodnią też nie gardzę :) Najchętniej nie rozstawałabym się ze swoją walizką. Wyznaję zasadę „tam dom mój, gdzie laptop mój”, więc nie zdziwcie się Państwo, gdy jakieś zajęcia będę dla Państwa przeprowadzać w np. w Macedonii.


ŁUKASZ DĄBROWSKI (Właściciel Akademii Językowej Virtua Lingua, lektor języka angielskiego)

Jestem absolwentem amerykanistyki na Uniwersytecie Jagielońskim. Języka angielskiego uczę od 10 lat, jednak nauczanie to nie tylko mój zawód ale także pasja, którą staram się ciągle rozwijać.

Uważam, że nauka nowego języka to złożony proces wymagający dużego nakładu pracy nie tylko ze strony ucznia ale też i lektora. Na moich zajęciach staram się wszystkich motywować rozmowy, organizując dużo gier i zabaw komunikacyjnych. Stawiam nacisk na poszerzanie słownictwa jak tylko jest to możliwe. Ponad wszystko cenię sobie przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywnej nauce. Stosuję różnorodne ćwiczenia zachęcające słuchaczy do spontaniczności i kreatywności podczas zajęć. Dlatego ogromną nagrodą są dla mnie rezultaty, zainteresowanie zajęciami oraz uśmiech na twarzach moich kursantów. Dodatkowo jestem miłośnikiem filmów Woodiego Allena i sportów ekstremalnych.


MARLENA NIERODA (lektorka języka francuskiego)

Salut! Jestem absolwentką Filologii romańskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. W Szkole Virtua Lungua uczę języka francuskiego. Ten, jakże piękny język, fascynuje mnie od dawna i jest bodźcem do częstych wyjazdów do Francji w celu zagłębienia tajników sztuki oraz kultury tego kraju. Dodatkowo uważam, że nie ma nic piękniejszego niż spacer ulicami Paryża i podziwianie uroków tego miasta. Każdy uczeń jest dla mnie indywidualnością i robię wszystko, aby zaszczepić w nim pasję do nauki „mojego” języka. Poza nauczaniem zajmuję się również tłumaczeniami, rysunkiem oraz fotografią.


PAWEŁ KESLING (lektor języka angielskiego i rosyjskiego)

Witam! Nazywam się Paweł, jestem młodym językoznawcą i nauczycielem. Po ukończeniu lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej zostałem lektorem j. angielskiego i rosyjskiego w Akademii Językowej Virtua Lingua. Na zajęciach stawiam na różnorodność. Każdą lekcję dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem zdania, że nauka języków obcych powinna być przede wszystkim przyjemnością. W wolnym czasie gram na gitarze i dużo czytam.


MONIKA PODKOWIŃSKA - BUGAJCZYK (lektorka języka angielskiego)

Jestem absolwentką filologii angielskiej. Jako lektor pracuję od ponad 10 lat. Myślę, że połączenie pasji jaką jest właśnie język angielski i kultura krajów anglojęzycznych z pracą zawodową sprawia, że nauczanie jest dla mnie ogromną przyjemnością. Staram się rzetelnie przekazać swoją wiedzę kursantom, być wyczulona na problemy słuchaczy i gotowa sprostać ich oczekiwaniom. W wolnym czasie całkowicie oddaję się dobrej książce.