Kontakt


Promocje

Zobacz ile oszczędzisz.

DEMO

Zobacz przykładową lekcję.

Nasi lektorzy

Współpracujemy tylko z profesjonalistami.

Rekomendacje

Polecają nas.

Opinie

Zdaniem uczniów.

Facebook.com

Zobacz profil.

Praca

Dołącz do nas.
Opinie
„Swoboda i skuteczność nauki oraz super lektorzy to główne atuty Virtua Lingua . Uczę się indywidualnie z moim lektorem i dobieram godziny zajęć według moich upodobań. Polecam z całą odpowiedzialnością.”

Grzegorz Godlewski - specjalista ds. IT, Volvo Truck Corporation (angielski - kurs Classic)
„Do tej pory nie starczało mi czasu na naukę języków obcych bo w tygodniu bardzo pózno wracam do domu po pracy a w weekendy studiuję. W Virtua Lingua mogę mieć lekcje nawet o godzinie 21. Bardzo sobie cenię elastyczność i rzetelność mojej lektorki, zajęcia są ciekawie i profesjonalnie przygotowane, wiem że zrobiłam niesamowite postępy. Polecam!”

Ola Chmielewska - studentka 3 roku Turystyki i Rekreacji (hiszpański - kurs Dla Wyjeżdżających i Classic)
„Jestem człowiekiem nowoczesnym i interesują mnie nowinki technologiczne. Ale na naukę w Virtua Lingua zdecydowałem się ostatecznie dopiero po gratisowej lekcji próbnej i po zrobieniu kosztorysu. Ta nauka jest dużo tańsza niż w szkole stacjonarnej i o wiele skuteczniejsza. Mój lektor dostosowuje program zajęć wyłącznie do moich potrzeb, mam z nim świetny kontakt. Jestem niezwykle zadowolony bo Virtua Lingua oferuje naprawdę wysoką jakość usług za rozsądną cenę.”

Sebastian Grobelny - przedsiębiorca (francuski - kurs Business)
„Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym jakie oferuje Virtua Lingua bez problemu łączę pracę zawodową, wychowanie mojej córeczki i naukę angielskiego.”

Anna Godlewska - urzędniczka (angielski - kurs specjalistyczny: bankowy)
„Ucząc się w domu, przez internet, nie tracę czasu na dojazd do szkoły. W ten sposób mam więcej wolnego dla znajomych oraz na moje hobby czyli strzelectwo.”

Szymon Baliński - uczeń 2 klasy LO (rosyjski - kurs Classic)
„W ciągu dnia zawsze znajduję chwilę by połączyć się z moim lektorem i pokonwersować po włosku.”

Stanisława Gawryszewska - przedsiębiorca (włoski - kurs Senior i konwersacje)
„Angielskiego uczę się już od wielu lat, wcześniej uczyłem się tego języka w różnych szkołach, w grupach wieloosobowych. Często zdarzało się że podczas takich zajęć ani razu nie zabrałem głosu. Mój lektor z Virtua Lingua skupia całą swoją uwagę tylko na mnie i sprawia że przez całe 50 minut lekcji jestem skoncentrowany wyłącznie na omawianym temacie.”

Michał Pachnik - uczeń 1 klasy LO ( angielski - kurs przygotowujący do FCE)
„Prowadzę swój własny e-business. Gdy tylko dowiedziałem się o istnieniu Virtua Lingua postanowiłem spróbować. Wybrałem niemiecki gdyż prowadzę interesy z naszymi sąsiadami z za Odry . Zaoszczędzony czas przy nauce przez internet poświęcam moim dwuletnim bliźniakom.”

Konrad Cieślak - przedsiębiorca (Niemiecki - kurs Classic)
„Uwielbiam gry komputerowe i informatykę. Dzięki metodzie nauczania przez internet mogę połączyc przyjemne z pożytecznym. Lekcje nie są już nudne jak dotychczas.”

Mateusz Stefański - uczeń 3 klasy gimnazjum (angielski - kurs dla gimnazjalistów i Classic)
„Dla mnie liczy się efekt. Od kiedy uczę się w Virtua Lingua zacząłem wreszcie otrzymywać świetne oceny z angielskiego. W tym roku będę zdawał maturę z angielskiego ale nie boję się egzaminu bo wiem że już jestem dobrze przygotowany.”

Bartek Morawski - uczeń 4 klasy LO (niemiecki - kurs dla maturzystów)